وبلاگ مسافر سینا لژیون 4
درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ
امروز مورخ بیست و سوم فروردین ماه نود و نه لژیون چهارم بادستور جلسه سی دی مثلث تفکربا استادی کمک راهنمای محترم مسافر سینا با حضور مسافران اغاز به کار نمود.

نمایندگی همسفران آبادان

ادامه مطلب
[ پنجشنبه 28 فروردین 1399 ] [ 01:17 ب.ظ ] [ مسافر سید مصطفی ]
همسفران نمایندگی آکادمی

خلاصه سخنان استاد:
در مورده زود باوری انسانهادر قران یادشده حریص بودن انسانها ولی چیزی که هست انسان نباید زود باور باشدو موقعی که خبری یا سخنی را شنید نباید زود باور کند و در مورده ان کار تصمیم گیری کند یا این که قضاوت کند .
ما برای پیشرفت یا برای کسب دانش چه کاری را باید انجام دهیم ؟؟؟؟؟؟؟
ما باید برای پیشرفت یا برای کسب دانس الگو برداری کنیم و چرا در این مورد کنگره موفق و رشد خوبی داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خاطره الگوهای خوب به خاطره همین راهنماها و مرزبانهاو جایگاههای بالاتر و یکی از مشکلات و بد بختیهای ما در زمان قبل نداشتن همین الگوی مناسب بوده است در جامعه الگو برداری نکته بسیار مهمی است و ما باید از طبیعت الگو بگیریم و الگو برداری کنیم و همان طوری که از یک الگوی پارچه برای دوختنه هزاران شلوار یا غیره استفاده و یا تمام مسافران و یا همسفران الگو میگیرند از راهنماها ی عزیز و موقعی که انسان الگو برداری کند و الگوی خوبی داشته باشد یکی یکی مشکلاتمان به مرور زمان حل میشود و بندهای کهنه و زنگ زده را باز میکنیم و انسان رشد و ارتقامییابد و به سلامتی و ارامش دست پیدا میکند .
انسان باید با نیروی خودش از مشکلات بیرون بیاید چرا که ؟؟؟؟؟؟انسان اراده خیلی بالایی دارد و نباید خودش را دست کم بگیرد و هر چه جلوتر میرویم میبینیم که ان توانابی یا ان نیروی از دست رفته دوباره بر میگردد و بیشتر میشود و باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم چرا که هر کدام از ما یک گنجی هستیم و ما باید گنج درون خودمان را پیدا کنیم و بالاترین لذت کاووش در دنیای علم میباشر و ما نباید هیچ وقت انرا فراموش کنیم ودر تکامل انسان تاثیره خوبی دارد . 
ودر اخر نباید در موضوعات بی کران ،عرفان ویا غیره غرق شویم باید اطلاعات در مورد ان داشته باشیم ولی نباید غرق در ان شویم و وظیفه الان ما این است که مساعل دنیای خویش را به نحو احسنا انجام دهیم .
ویرایش :راهنمای لژیون 
تهیه گژارش :مسافر سعید

[ یکشنبه 17 فروردین 1399 ] [ 08:24 ب.ظ ] [ مسافر سینا ]
  به نام قدرت مطلق الله 

روز یک شنبه بیست و پنجم اسفند ماه نود و هشت مسافران لژیون ۴ به استادی کمک راهنمای محترم مسافر سینا با دستور جلسه سی دی عشق و ایمان ۳ با حضور مسافران آغاز بکار نمود.

عالــــــــــــم عشــق
ادامه مطلب

طبقه بندی: سی دی ها، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ یکشنبه 3 فروردین 1399 ] [ 05:48 ب.ظ ] [ مسافر سینا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

حوزه فعالیت کنگره 60 در زمینه پیشگیری ، مهار و درمان اعتیاد بوده و کلیه خدمات بصورت رایگان می باشد . امروز اعتیاد به هرگونه مواد مخدر بطور قطعی قابل درمان می باشد . طول درمان 11 ماه و داروی درمان شربت OT (شربت تریاک) است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic