وبلاگ مسافر سینا لژیون 4
درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ
                                                                         به نام خالق بی همتا 

روز یک شنبه مورخ بیست و نهم دی ماه نود و هشت مسافران لژیون ۴ به استادی کمک راهنمای محترم مسافر سینا با دستور جلسه (سی دی بیکران ۲)با حضور مسافران آغاز بکار نمود .

خلاصه  سخنان استاد :
آیا بعد از مرگ زندگی و دنیای دیگری هست ؟
همان طوری که شکل انسان از اعضای گوناگون تشکیل شده،  پیکره ای بعدی ما هم از اعضایی تشکیل شده   وهمان طوری که در خواب جسم ما تشکیل شده از اعضای گوناگون.
انسانی که گیرندهاش ضعیف باشد به دنیای پس از مرگ اعتقادی نداشته .
انسان وقتی به یک مرحله ای بتواند برسد (تزکیه و پالایش)میتواند از یک بعُد خارج وبه بعُد دیگری وارد شود و ما برای این که هستی را درک کنیم ابزار لازم نیاز داریم که ابزارهای ما حسها میباشند و انسانی که قوی و درمان و در صراط مستقیم قرار گیرد حس ها بیشتر قوی تر میشوند و راحت تر در کارهای خود نتیجه گیری میگیرند .
در دوران مصرف ما در چه مکانی بوده ایم ؟ 
وقتی ما مواد مصرف میکردیم داخل جهنمی قرار گرفته بودیم که همیشه دُچاره کابوس میشدیم و زندگی ما مثل جهنمی بود که در آن قرار گرفته بودیم ولی موقعی که به مرحله تزکیه و پالایش برسیم ودر راه و در صراط مستقیم قرار بگیریم وبه تعادل برسیم وارد همچون بهشتی میشویم که روز به روز بهتر متوجه این قضیه میشویم و موقعی این کابوسها قطع میشود که انسان به تعادل برسد .
آیا با وارد شدن در فضاهای دیگر با مصرف مواد و یا اضهار روح و یا غیره میتوان نتیجه خوبی گرفت ؟ 
وقتی که حس های ظاهری در خواب هستن حس های خارج از جسم بیدار میشوند و یک حس بین حس های ظاهری و باطنی داریم که آن حس حس یازدهم (حس ششم)نام دارد و گیرنده های ما این حسها را درک میکنند وما بر اساس این گیرنده ها زندگی میکنیم و بعضی از افراد این حسها را میخواهند با اظهار روح و یا غیره بیشتر درک کنند واز خط قرمزهای انسان عبور کنند که نتیجه این کار دیوانگی و بیماری های اکسیزوفرنی میباشد مخصوصا با مصرف شیشه (توهُم) یک سری از نیرو ها انسان را به بازی گرفته و عاقبتش جز دیوانگی و بیماری های اکسیزوفرنی نیست و بیمارستان و تیمارستان در انتظار چنین افرادی میباشد .
تهیه گزارش :مسافر سعید 
ویرایش : راهنمای لژیونطبقه بندی: سی دی ها،  دستور جلسات لژیون، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ دوشنبه 30 دی 1398 ] [ 09:39 ب.ظ ] [ مسافر سینا ]
نظرات
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

حوزه فعالیت کنگره 60 در زمینه پیشگیری ، مهار و درمان اعتیاد بوده و کلیه خدمات بصورت رایگان می باشد . امروز اعتیاد به هرگونه مواد مخدر بطور قطعی قابل درمان می باشد . طول درمان 11 ماه و داروی درمان شربت OT (شربت تریاک) است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic