وبلاگ مسافر سینا لژیون 4
درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ
                                                                              ( به نام نامی عشق الله )

روز یک شنبه مورخ بیست و دوم  دی ماه ۱۳۹۸ لژیون مسافران لژیون ۴ به استادی کمک راهنمای محترم مسافر سینا با دستور جلسه(سی  دی بیکران ۱)با حضور مسافران آغاز بکار نمود. 

خلاصه سخنان استاد :
آیا انسان بی حرکت وبی تحرک و راکت پیشرفت میکند ؟
انسانها اگر همانند ارابه ای راکت و ساکن باشند همانگونه که موریانه ارابه بی حرکت را نابود میکند و آن را از بین میبرند و اگر ارابه در حال حرکت باشد موریانه نمی تواند آسیب برساند وان را از بین ببرد در انسانها هم به همین صورت است باید در همه کارهایش حرکت کند و رو به ارزش ها حرکت کند و این که انسان به چه هدفی و محبتی و جایگاهی برسد همه در دست خود انسان است ودر مسئله زندگی پس از مرگ هم اگر معتقد باشیم که به کجا میرویم وبه چه مکانی میرویم هم به همین صورت است و همه در دست خود انسان است.
انسانها برای بدست آوردن هر چیزی حاضر هستن  که چه بهایی پرداخت کند؟
انسانها برای بدست آوردن هر چیزی باید تمنای دل داشته باشد و باید بابت آن کار از مال و جان مایه گذارد وبا تلاش و کوشش خود انسان میتواند به آن جایگاه و هدفی که دارد برسد همه در دست خود انسان است و این که حاضر است چقدر از مال و جان خود مایه گذارد دست خود انسان میباشد و انسانی که تمنای دل داسته باشد و از مال و جان مایه گذارد وبا تلاش و کوشش میتواند انسانی موفق و پیروز باشد .
انسانها تحت تاثیر الهام میباشند و موقعی که انسان روی یک قضیه متمرکز باشد الهام شکل میگیرد الهام به دو صورت شکل میگیرد تقوا و فجور . بعد از الهام گرفتن شروع به تصویر گرفتن وبعد پالایشهای مداوم به تراوش میانجامد همانگونه که آب کثیف را اگر بخواهی تصفیه کنی باید اول لجن های آن گرفته شود ودر انسان تزکیه و پالایش (دوری از ضد ارزشها و رفتن به طرف ارزشها)میباشد که انسان را تصفیه و زلال میکند. 
آیا حس همانگونه که در انسانها وجود دارد در موجودات و گیاهان هم به همین صورت است. 
حس مثل خداوند در تمام هستی جاری میباشد و همانگونه که درختی به خاطر نور خورشید کج شده و به طرف نور کشیده شده در انسانها هم به همین صورت است خاصیت مهم حس گیرندگی و فرستندگی آن میباشد و باید یک صوت ویا محبتی فرستاده بشود تا گیرنده آن را بگیرید و هر موجودی که فرستنده است گیرنده هم میباشد .طبقه بندی: دستور جلسات لژیون، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ دوشنبه 23 دی 1398 ] [ 03:33 ب.ظ ] [ مسافر سینا ]
نظرات
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

حوزه فعالیت کنگره 60 در زمینه پیشگیری ، مهار و درمان اعتیاد بوده و کلیه خدمات بصورت رایگان می باشد . امروز اعتیاد به هرگونه مواد مخدر بطور قطعی قابل درمان می باشد . طول درمان 11 ماه و داروی درمان شربت OT (شربت تریاک) است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic