وبلاگ مسافر سینا لژیون 4
درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ

به نام مهربان بی همتا

روز یکشنبه مورخ پانزدهم دی ماه ۱۳۹۸  لژیون مسافران لژیون 4  به استادی کمک راهنما محترم مسافر سینا با دستور جلسه " سی دی گمگشته" با حضور مسافران آغاز به کار نمود.


همان گونه که از پله های سرداب نمیتوان به یک باره بالا و پایین رفت و باید یکی یکی پله ها را طی نمود ، مشکلات ما هم به همین گونه حل میشود و یکی یکی باید با صبر و تحمل و گذشت زمان و با سعی و کوشش و تلاشمان حل میشود
انسانی که به مرحله آستانه آشوب میرسد بهترین کاری که میتواند انجام دهد برای عبور ازاین مرحله باید تسلیم وبا یک تفکر صحیح و سالم از این مرحله عبور کند.
ما در کنگره همه باید تسلیم باشیم چرا که بتوانیم آموزش پذیر باشیم وهر چه که راهنما دستور داد آن را بدون چون وچرا انجام دهیم.

آیا در زندگی انسان ،انسان بی مشکل وجود دارد؟

خیر.انسان بی مشکل از انبیاواولیا تا انسان معمولی به هیچ عنوان وجود ندارد همه ما دارای مشکل هستیم و مشکلات را هم خداوند برای ما وجود نیاورده بلکه خود انسان بوجود آورده به همین دلیل باید خود انسان با صبر و تحمل در صدد بر طرف کردن مشکلاتش باشد .

آیا مشکلات انسان به یک باره گشوده و حل خواهد شد ؟
خیر .همان گونه که از پله های سرداب نمیتوان به یک باره بالا و پایین رفت و باید یکی یکی پله ها را طی نمود ، مشکلات ما هم به همین گونه حل میشود و یکی یکی باید با صبر و تحمل و گذشت زمان و با سعی و کوشش و تلاشمان حل میشود و باید بخاطر هدف خود سعی و تلاش نمود تا همه چیز سروسامان بگیرد وبا عزم و ایمان واراده به راه خود ادامه دهیم .


آیا انسانها حد و اندازههای خودشان را میدانند ؟ 
یکی از بزرگترین موضوعات و مشکلات اساسی ما انسانها این است که درباره اندازه ها چیزی نمی دانیم در زندگی خود اندازه هیچ چیز را نمی دانستیم اندازه ( گذشت-محبت - دوستی و غیره ) را نمی دانستیم اگر اندازه ها را می شناختیم در دادگاههای ما پرونده های زیادی بابت مشکلاتی که بوجود آورده نبود و بابت ندانستن اندازه ها ضربات زیادی به ما وارد شده استطبقه بندی: دستور جلسات لژیون، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ دوشنبه 16 دی 1398 ] [ 10:30 ب.ظ ] [ مسافر سینا ]
نظرات
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

حوزه فعالیت کنگره 60 در زمینه پیشگیری ، مهار و درمان اعتیاد بوده و کلیه خدمات بصورت رایگان می باشد . امروز اعتیاد به هرگونه مواد مخدر بطور قطعی قابل درمان می باشد . طول درمان 11 ماه و داروی درمان شربت OT (شربت تریاک) است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic