وبلاگ مسافر سینا لژیون 4
درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ
  به نام قدرت مطلق الله 

روز یک شنبه بیست و پنجم اسفند ماه نود و هشت مسافران لژیون ۴ به استادی کمک راهنمای محترم مسافر سینا با دستور جلسه سی دی عشق و ایمان ۳ با حضور مسافران آغاز بکار نمود.

عالــــــــــــم عشــقخلاصه سخنان استاد :
آیا حسها در افراد یکسان هستند؟؟؟؟؟؟؟
خیر. حسها در افراد متفاوت  نیستند به همین دلیل است که همه همدیگر را دوست ندارند و اگر موجه جاذبه که می فرستد و حس میگیرد این دو تا منطبق شوند در آن موقع است که ارتباط بر قرار میشود .
ایمان !!!!!!!!!
ایمان یعنی تجلی نور خداوند شخصی که ایمان داشته باشد یعنی صفات خداوند به اندازه کوچک در درون آن شخص وجود دارد و نشانه ایمان چهره ای آرام و بی آزار میباشد .
منیت !!!!!!!!!
وقتی شخصی دچاره منیت میشود که کاری را فکر میکند خیلی بلد است در صورتی که آن کار را خیلی بلد نیست و موقعی که دچاره منیت شخص میگردد دیگر نمی تواند آموزش پذیر باشد و ما باید جایگاهمان را بدانیم و بدانیم که در چه جایگاهی هستیم و جایگاهمان  را اشتباه  نگیریم باید بدانیم که در چه جایگاهی ودر چه اندازه ای هستیم و طبق اندازه خودمان رفتار کنیم‌ باید به گونه ای رفتار کنیم که اگر جایگاهی داریم و آن جایگاه را از ما میگیرن ما از سکه نیفتیم و نتیجه این کار بر میگردد به رفتار قبله ما ما با مصرف مواد مخدر جایگاه خودمان را گم کردیم و جایی که به مسکنی یا به جایگاهی میتوان رسید را اشتباه رفته و از مسیر اصلی خارج گردیدیم که در کنگره آدرس را به ما میدهند وما باید آدرس را خودمان پیدا کنیم و باید مشکلات و مسائل درونی را به بحث بگذاریم تا آنها را یکی یکی حل کنیم .
ودر آخر از طبیعت میتوان الگو گرفت ودر تمام سطوح زندگی باید از طبیعت الگو بگیریم چرا که کل طبیعت هم بر مبنای تغییر ،تبدیل،ترخیص عمل میکند.طبقه بندی: سی دی ها، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ یکشنبه 3 فروردین 1399 ] [ 05:48 ب.ظ ] [ مسافر سینا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

حوزه فعالیت کنگره 60 در زمینه پیشگیری ، مهار و درمان اعتیاد بوده و کلیه خدمات بصورت رایگان می باشد . امروز اعتیاد به هرگونه مواد مخدر بطور قطعی قابل درمان می باشد . طول درمان 11 ماه و داروی درمان شربت OT (شربت تریاک) است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic