وبلاگ مسافر سینا لژیون 4
درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ
به نام قدرت مطلق الله
 
روز یک شنبه مورخ  بیستم بهمن ماه نود و هشت مسافران لژیون ۴ به استادی کمک راهنمای محترم مسافر سینا با دستور جلسه ( سی دی روان باختگان )با حضور مسافران آغاز به کار نمود

Image result for سی دی روان باختگان کنگره 60 عکس


خلاصه سخنان استاد :
انسانها به جای ثبت وقایع باید به فکر درک وقایع باشند .
موقعی که انسان کاری را میخواهد انجام دهد باید در مورد آن کار تفکر نموده و از علوم و دانش آن کار استفاده کند بعد از تفکر کردن باید اطلاعات مورد نظر را جمع آوری کرده و بعد غلط بودن یا درست بودن اطلاعات را بر رسی و در اخراطلاعات را طبقه بندی نموده .
آیا افکار واندیشه در روند سلامتی انسانها تاثیر می گذارد ؟؟؟؟
بیماریها در اثر افکار و اندیشه جسم را بیمار و علیل میکند ودر سلامتی انسانها تاثیر میگذارد و انسانی که به زندگی پس از مرگ معتقد باشد و نباشد هم باهم فرق میکند و اینها همه در زندگی ما تاثیر میگذارد و نقش مهمی را سازنده میکند .
صور پنهان انسان برای درمان بیماریها مهم میباشد ؟؟؟؟

مطالب صور پنهان و جهان بینی بر گرفته از کتب آسمانی میباشد که این کتاب (غیبت-دروغ-ربا-رشوه-تجسس-و .......)را برای انسان مطرح میکند .
وادی ها و یا راههایی که بر گرفته از کتب آسمانی میباشد باعث تزکیه و پالایش جان انسان میباشد که هر کدام راهی را برای ما مشخص میکند و موقعی که از این راهها در زندگی استفاده نماییم و پیش برویم متوجه میشویم که خداوند به ما به چه شکلی یاری و کمک می رساند. 
آیا بیماریهای روان با قرص هاو داروها برای انسان نتیجه بخش میباشد ؟؟؟؟؟؟
انسان موقعی که خلق و خوی درستی داشته باشد روان درست میباشد و اگر خلق و خوی درستی نداشته باشد روان دچاره مشکل میگردد و اگر در قسمت روان به خاطر مصرف مواد مخدر-الکل-قرصهای شیمیایی و....‌‌.خواسته یا نا خواسته در گیر شده جسم و فیزیولوژی و در قسمت روان دچاره بیماری شده و وقتی که بخواهیم سلامتی را دوباره به جسم برگردانیم در اول باید خود انسان را شناخته و متخصصینی که برای درمان این بیماری قرصهای مختلف را تجویز نموده اند در زمان کمی آرام میشوند و آیا وقتی که داروها قطع میشود انسان درمان میشود؟؟؟؟؟؟؟؟ 
موقعی که داروها کم ویا قطع میگردد اوضاع بدتر میشود و باز به ایستگاه اول باز گشته و درمانی صورت نگرفته و نمیگیرد و باز به ایستگاه اول باز خواهد گشت و مطلبی که در اینجا مشخص و مطرح میگردد این است که متخصصین ما فقط به قسمت جسم انسان توجه میکنند وبه قسمت صور پنهان انسان که شامل (عقل -روح-نفس-عقل-ذهن-....)توجه نمیکنند .
تهیه گزارش :مسافر سعید
ویرایش :راهنمای لژیونطبقه بندی: سی دی ها، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ دوشنبه 21 بهمن 1398 ] [ 11:29 ب.ظ ] [ مسافر سینا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

حوزه فعالیت کنگره 60 در زمینه پیشگیری ، مهار و درمان اعتیاد بوده و کلیه خدمات بصورت رایگان می باشد . امروز اعتیاد به هرگونه مواد مخدر بطور قطعی قابل درمان می باشد . طول درمان 11 ماه و داروی درمان شربت OT (شربت تریاک) است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic